menu

Profesionální

úklidové

služby

check

Kvalita

time

Rychlost

money

Cena

Představení společnosti

STASYS Profesionální úklidové služby, s.r.o.

Již od roku 1999 je hlavním a jediným posláním společnosti STASYS poskytovat svým zákazníkům kvalitní, rychlé a cenově dostupné služby v oboru úklidových prací, prodeje čistících přípravků, prostředků a úklidových pomůcek. Naše společnost provádí veškeré úklidové práce komplexně, k tomu využíváme nejnovějších technologických postupů pro úklid, které nám pomáhají dosáhnout vysoké kvality. V naší společnosti je zaveden a uplatňován systém jakosti QMS ISO 9001.

Zajišťujeme periodické i jednorázové úklidové a čistící práce v administrativních budovách, školách, hotelových a restauračních zařízeních, sportovištích, výrobních halách, skladech atp.

Dále provádíme speciální úklidové a čistící práce:

K zajištění kvalitního provedení úklidu používáme výrobky především českých firem, zvláště řadu čistících přípravků firmy EVERSTAR.

Pro nanášení speciálních ochranných vosků používáme prostředky německé firmy Johaness Kiehl KG a TANA.

Technické zázemí firmy je tvořeno účinnými stroji italské firmy PORTOTECNICA v profesionálním provedení, které zaručuje jejich spolehlivost a výkonnost, jsou to : vysavače, extraktory pro mokré čištění koberců a čalounění, jednokotoučové rozmývací stroje, vysokootáčkové zalešťovací stroje pro údržbu ochranných vosků, mycí automaty.

Celé vybavení dotváří velké množství různých pomůcek pro úklidové práce např. soupravy pro čištění oken a odstraňování pavučin, tlakové rozprašovače na nanášení čistících prostředků, speciální škrabky a stěrky, úklidové vozíky různých velikostí atd.

K zajištění kontroly jsou vytvořena provozní střediska tak, aby jednotliví vedoucí měli denní přehled o kvalitě prováděných prací na všech pracovištích. Tato střediska zároveň zajišťují pravidelné zásobování.

Společnost STASYS se zabývá i prodejem úklidových strojů, pomůcek a čistících prostředků především firem EVERSTAR a EKOTERN. Z tohoto důvodu je pro nás jednoduché zabezpečovat levné, kvalitní úklidové a čistící prostředky pro všechna vlastní firemní střediska a tím snižovat vstupní náklady, které se v konečném důsledku promítají v nižší ceně pro zákazníka.

Ke komplexnosti úklidových a čistících služeb zajišťujeme:

Věříme, že i Vy budete s případnou spoluprací spokojeni.

Kateřina Staňková Metteová

majitelka společnosti